Biraz Daha ‘Açık’ Konuşalım: Bankalar Değil; Bankacılık İşlemleri

Biraz Daha ‘Açık’ Konuşalım: Bankalar Değil; Bankacılık İşlemleri

01-02-2021
184

Önce şube bankacılığı,

Sonra internet bankacılığı,

Daha sonra mobil bankacılık

Vardı!

Şimdi ve yakın gelecekte ise , Açık Bankacılık var..

 

Digitalleşen dünyaya ayak uydurmayı başarabilen ve yol haritasını bugüne değil, geleceğe bakarak şekillendiren işletmeler, Açık Bankacılık ile finansal yönetim süreçlerinde yeni bir dönemin kapısını aralıyor.

Finteo Açık Bankacılık Portalı işletmelere, bankalara değil; bankacılık işlemlerine odaklanarak, seçimlerini, kararlarını ve aksiyonlarını en doğru şekilde yapabilmesi için hızlı ve kolay mottosu ile çözüm üretiyor.

Her geçen gün yıldızı parlayan Açık Bankacılık uygulamaları, şirketlerin finansal süreçlerinde yer alan karmaşık işlemleri daha anlaşılır ve yönetilebilir bir yapıya dönüştürüyor. Finteo Açık Bankacılık Platformu, şirketlerin farklı bankalarda gerçekleştirdiği işlemleri tek bir platform üzerinde bir araya getirirken bankaları değil; bankacılık işlemlerini ön plana çıkaran yapısıyla dikkat çekiyor.

Siz de Finteo Açık Bankacılık dünyasına hemen adım atabilir, finansal süreçlerinizi kolayca takip ederek zaman ve emek tasarrufu sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Biraz Daha Açık Konuşalım: Büyük Resmi Görün

Finteo Dünyasının Sunduğu Ayrıcalıklar

- Tüm banka hesaplarınız tek bir ekranda: Günümüzde, çeşitli sebeplerle birçok bankayla çalışmak durumunda olan şirketler, bankalardaki hesaplarını, bu hesaplardaki tüm hareketleri Finteo'nun sağladığı tek bir ekran üzerinden kolayca takip edebiliyor. Vadeli, vadesiz fark etmeksizin tüm döviz cinslerindeki hesap bakiyelerinizi internete bağlanabildiğiniz her yerden tek bir platform üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz.

- Zamanınız size kalsın: Finteo, hayatın her anında olduğu gibi iş hayatında da en değerli unsur olan zamanın efektif kullanılmasına destek oluyor. Tüm bankaları bir platformda görebileceğiniz için çalıştığınız bankaların internet şubelerini tek tek ziyaret etme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Zamanınız size kalırken; Finteo'nun zengin filtreleme özelliği sayesinde bankacılık işlemlerinizdeki her detayı anında yakalayabilirsiniz.

- Farklı şirket hesaplarınız arasında anında geçiş: Sadece farklı bankalarla işlem yaparken değil; grup şirketlerinde tüm şirketlerin bankacılık işlemlerini de tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Tek bir tuşlama ile şirketleriniz arasında geçiş yaparak konsolide bilgilerinize saniyeler içerisinde erişebilirsiniz.

- Kolay raporlama ve arşivleme imkânı: Açık bankacılık teknolojilerini tümüyle kullanan Finteo platformu, sunduğu raporlar üzerinden bankacılık işlemlerinizi günlük, aylık, yıllık periyotlarda raporlayabilmenize imkân tanıyor. Raporlar haline getirdiğiniz bilgileri arşivleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda karşılaştırmalı olarak görüntüleyebilirsiniz.

- ERP/muhasebe yazılımlarıyla entegrasyon: Finteo platformunu, şirketinizde kullandığınız ERP ve muhasebe yazılımlarınıza entegre ederek; bankalardaki işlemlerinizin bu yazılımlara anlık aktarımını sağlayabilirsiniz.

Benzer Blog Yazıları