Islak İmza Tarihe Karışıyor!

Islak İmza Tarihe Karışıyor!

09-06-2021
81

Dünya Gazetesi'nin uzaktan müşteri edinimi konusunda yaptığı haberde kurucumuz Şenay Yüksel de fikirlerini paylaştı.

 

Finteo Kurucusu ve Genel Müdürü Şenay YÜKSEL: 
Şirketlerin, farklı ürünler sunan fintech’ler ile çalışma kararını tetikleyecek

Hem sosyal hem de iş yaşamlarımızın, mekanlardan bağımsız ve online hale geldiği günümüzde, uzaktan müşteri edinimi bankacılık ve finans dünyası için puzzle’ın bir parçasının daha tamamlanması gibi.

Tüm paydaşlar açısından hız, zaman ve maliyet avantajı sağlayan yeni düzenleme ile finansal sistemi oluşturan kullanıcılar kendi ihtiyaç ve tercihlerine göre oturdukları yerden, 10 dakika gibi bir zamanda özgürce seçimlerini gerçekleştirebilecek. Bunun en büyük kazanımı da farklı ürün ve avantajlar sunan finans kuruluşları ile çalışmaya başlama kararının tetiklenmesi ile maksimum fayda sağlayabilmek olacak.

Ayrıca, pandeminin de etkisiyle geleceğin değil bugünün iş dünyası için tercih olmaktan çıkan dijitalleşme ile hızlı, otomatik ve entegre çözümleri işletmesinde uygulayan iş sahipleri ciddi farklar yaratacak.

Açık Bankacılık hizmeti sunan bizim gibi Fintech’ler ise kolay ulaşılabilir, aksiyon ve çözüm hızı yüksek, yenilikçi hizmet sunumu dolayısıyla kullanıcılar tarafından tercih sebebi olacaktır. Ayrıca işletmeye sunduğu konsolide bakış açısı ve mevcut sistemlere kolay entegrasyonu dolayısıyla da kullanıcılara hareket alanı açacağı için değer ve verimlilik kazandıracaktır.

 

Haberin devamı için;

https://www.dunya.com/e-mercek/islak-imza-tarihe-karisti-haberi-619130

 

İlginizi çekebilir:

Dünyanın İlk Milli Takım Token'ı Üretilecek

Hava Kalitesi

 

Benzer Blog Yazıları