BANKA HESAPLARININ ERP - MUHASEBE ENTEGRASYONU

Geleceğiniz İçin Finansal Sistemi Güçlü Bir İşletme!

Finteo İle Banka Hesaplarının ERP Entegrasyonu

Bir fintech şirketinin en büyük faydası işletmelere getirdiği kolaylıktır. Elbette dijitalleşen dünyada hiçbir işletme zamanın gerisinde kalmak istemez. Fintech şirketlerinin işletmelere getirdiği kolaylıklar ve verimliliği arttıran uygulamalar giderek popülerleşiyor. Dijitalleşen dünyada Açık Bankacılık da işletmelerin en büyük yardımcılarından birisi. 

Dijitalleşmenin en güzel yanı saatler alan işlemleri saniyeler içerisinde halletmemizi sağlamasıdır. Örneğin tüm banka hesap hareketlerini saatlerce işlemesi gereken muhasebe çalışanları için açık bankacılık bulunmaz bir nimet. Açık bankacılığı kullanarak muhasebe çalışanları saniyeler içerisinde tüm bankalardaki hesap hareketlerini tek bir ekrandan görüntüleyebiliyor ve Excel dosyası olarak indirebiliyor. Açık Bankacılık sayesinde işletmeler de çalışma verimini arttırma şansı buluyor.

Finteo Açık Bankacılık Portalı sayesinde tüm banka hesapları tek ekranda görüntülenebilmektedir. Peki Finteo’nun bu hizmeti ile muhasebe entegrasyonu mümkün mü? Evet, mümkün. Tüm banka hesaplarınızı Finteo üzerinden görüntüleyebilir ve Finteo API aracılığı ile ERP ve muhasebe entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Banka Entegrasyonu Nedir?

Banka entegrasyonu, banka hesap hareketlerinin ERP’ye aktarılmasıdır. Fakat birden çok bankadaki hesap hareketlerini nasıl ERP’ye aktarabiliriz? Finteo Açık Bankacılık Portalı sayesinde birden fazla bankada banka hesabı olan işletmeler, tüm banka hesap hareketlerini tek bir platform üzerinden görüntüleyebilir. Açık bankacılık ile ERP entegrasyonu mümkün olduğu için tüm hesap hareketlerinizi ERP’ye aktarabilirsiniz. Finteo Açık Bankacılık Portalı’nı kullanarak tüm bankalardaki hesap hareketlerinizi muhasebe ve ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) programları ile entegre edebilirsiniz.

Finteo Hangi Bankalar ile Entegre Çalışıyor?

Finteo’nun entegre çalıştığı bankalar: Akbank, Aktifbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Alternatifbank, Anadolubank, Denizbank, Emlak Katılım, Enpara, Fibabanka, Garanti BBVA, Halkbank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, Şekerbank, TBank (Turkland Bank) ,Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıflar Bankası, Vakıf Katılım, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım.

Finteo Hangi ERP Programları ile Entegre Çalışıyor?

Finteo’nun entegre çalıştığı ERP programları aşağıdaki gibidir: 

 

  • Logo
  • SAP
  • Akınsoft
  • Wolvox
  • IFS

 

Tüm banka hesap hareketlerinizi Finteo ile tek bir platformda toplayıp ardından tüm bu bilgileri ERP programınız ile entegre edebilirsiniz. Aynı zamanda POS Hareketleri ERP entegrasyonu da Finteo'nun POS Raporu hizmeti sayesinde mümkündür. Muhasebe açısından çok büyük kolaylık ve zaman kazanımı sağlayan Açık Bankacılık’ı hala denemediniz mi? Hemen bizimle iletişime geçerek Açık Bankacılık ve ERP entegrasyonu ve tüm banka işlemleri tek ekranda hizmeti ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.