FİNTEO İLE
TÜM POS HAREKETLERİ TEK EKRANDA

Geleceğiniz İçin Finansal Sistemi Güçlü Bir İşletme!

Finteo İle Tüm POS İşlemlerini Tek Ekrandan Yönet

Finteo’nun yeni POS Raporlama hizmeti ile tüm POS hareketleri tek ekranda! Finteo’nun POS Rapor hizmeti ile tüm POS hesap hareketleri tek ekranda görüntülenebilmektedir. Birçok farklı bankanın POS cihazını kullanan işletmelerin POS raporları ve POS hareketlerini ayrı ayrı ekranlardan takip etmesi hem zaman kaybı hem de iş yüküne sebep olmaktadır. Finteo Açık Bankacılık Portalı ile saniyeler içinde tek ekrandan tüm POS hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.

“Tüm POS işlemlerimi tek ekranda görüntüleyebilir miyim?” diye düşünüyorsanız eğer artık düşünmenize gerek yok! Finteo’nun Tüm POS işlemleri tek ekranda hizmetini kullanarak QNB POS hareketleri, Ziraat Bankası POS Hareketleri gibi birçok bankadaki POS hareketlerinizi tek platform üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Hem tüm bankalardaki POS hareket dökümü hem de tüm bankalardaki POS bakiyelerinizi tek ekrandan kontrol edebilirsiniz. 

Tüm POS İşlemleri Tek Ekranda

Birçok işletme için POS hareketlerinin takibi oldukça zaman kaybına ve iş gücü kaybına sebep olmaktadır. Tek tek banka hesaplarını açıp POS hareketlerini takip etmek, raporlamak ve muhasebeye işlemek çalışanlar için oldukça yorucu ve zaman alan işlemlerdir. Finteo’nun Tüm POS İşlemleri Tek Ekranda hizmeti ile çalıştığınız tüm bankalardaki POS hareketlerinizi tek bir platformdan görüntüleyebilir ve saniyeler içinde Excel dosyası olarak indirebilirsiniz.

Tüm POS işlemleri tek ekranda hizmetinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Eğer birden çok bankanın POS cihazına sahipseniz ve tüm bankalardaki POS hareketlerinizi tek bir platform üzerinden görüntülemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Finteo POS Raporları ekranından POS Özet özelliğini seçerek tüm bankalardaki POS cihazlarınızın brüt tutar, net tutar ve komisyon miktarlarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Brüt tutar, komisyon kesilmeden önceki tutarların toplamını göstermektedir. Net tutar ise komisyon kesildikten sonraki hesabınıza yatacak net tutarı göstermektedir. Finteo'nun POS Özeti özelliğini kullanarak aynı zamanda banka bazlı aylık net tutarları da tek ekrandan görebilirsiniz.

 

Finteo'nun POS Raporlama hizmetinde POS Hareketleri özelliğini kullanarak tüm bankalardaki POS hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. POS Hareketleri kısmında banka adı, işlem tarihi, vade tarihi, taksit sayısı, brüt tutar, komisyon miktarı, net tutar gibi birçok bilgi tabloda yer almaktadır. Tüm bankalardaki POS hareketlerinizi istediğiniz tarih aralığında görüntüleyebilirsiniz.

 

QNB POS Hareketleri Tek Ekranda

Tüm POS Hareketleri Tek Ekranda hizmeti ile QNB POS hareketlerinizi diğer tüm bankalarla birlikte tek bir platform üzerinden görüntüleyebilirsiniz. QNB ve diğer bankalara ait POS cihazlarını kullanan işletmeler hem QNB POS Hareketlerini hem de diğer bankaların POS hareketlerini tek ekrandan görüntüleyebilir ve Excel olarak çıktısını alabilir. QNB POS hareketleri tek ekranda hizmetinden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 

Ziraat Bankası POS Hareketleri Tek Ekranda

Finteo’nun POS Raporlama hizmetini kullanarak Ziraat Bankası POS Hareketleri Tek Ekranda ve diğer tüm POS işlemleri tek ekranda görüntülenebilmektedir. Ziraat Bankası’na ait POS cihazı ve diğer bankalara ait POS cihazlarını kullanan işletmelerin tüm bu bankalardaki POS hareketlerini tek ekrandan görüntüleyebilmelerini sağlayan POS Raporlama hizmetini kullanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm POS Raporları Tek Ekranda

POS raporlamasını tek bir platform üzerinden görüntüleyerek hiç zaman kaybetmeden POS hareketlerinizi muhasebeye işleyebilirsiniz. Finteo’nun POS Raporlama hizmetli ile Tüm POS Raporları Tek Ekranda kolaylıkla yönetilebilmekte ve kontrol edilebilmektedir. Finteo’nun POS Raporu sayesinde hangi bankada ne kadar bakiyeniz var ve hangi bankadan bakiyeniz ne zaman hesabınıza geçecek diye tek tek banka hesapları arasında dolaşmanıza gerek kalmamaktadır. Tüm POS raporları tek platformda görüntülenebildiği için bakiyenizin ne zaman hesabınıza geçeceğini saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.

POS ERP Entegrasyonu

Finteo’nun Tüm POS Hareketleri Tek Ekranda hizmeti ile POS ERP entegrasyonu yapılabilmektedir. POS hareketleri ERP entegrasyonu sayesinde tüm bankalardaki POS hareketlerinizi kullanmış olduğunuz ERP programına aktarabilirsiniz. Finteo birçok ERP programı ile entegre çalışmaktadır. Bu sayede Logo POS entegrasyonu, SAP POS entegrasyonu, Akınsoft POS entegrasyonu, Wolvox POS entegrasyonu ve IFS POS entegrasyonu yapabilirsiniz.

 

Finteo ile hem tüm banka hesapları tek ekranda hem de tüm POS hareketleri tek ekranda görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda hem banka hesapları ERP entegrasyonu hem de POS hareketleri ERP entegrasyonu yapılabilmektedir. POS işlemleri entegrasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz!