SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Çok kolay. Web sitesindeki formu doldurun, bankanıza talimat geçin ve uygulama üzerinden adımları izleyerek hesaplarınızı entegre edin.

Hayır. İşlem hacminize göre ücretsiz ya da ücretli paketlerimiz vardır.

Süresizdir. 2 banka ve 2 kullanıcıya kadar ücretsiz üyeliği kullanmaya devam edebilirsiniz.

İki nedenden dolayı geçiş yapmanız gerekecektir:

- 2 banka ile çalışıyor iseniz, Raporlama ve ERP Entegrasyon modüllerimiz sadece ücretli üyeliklerimizde olduğundan “tercihen” geçiş yapmanız gerekecektir.

- 2 bankadan fazla banka ile çalışıyor ve tamamını sisteme entegre etmek istiyor iseniz de, ücretli üyelik paketlerinden size uygun olanı satın almanız gerekecektir.

Mobil uyumlu olarak telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Üyeliğiniz boyunca tüm kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

ERP programlarınıza hesap hareketlerinizin entegrasyonu için bir API sunmaktayız. Bu API sayesinde ERP program sağlayıcınız ilgili modülleriniz içerisine gerekli entegrasyonu gerçekleştirebilir.

Kesinlikle. Verilerinize erişim sadece şirketinize ait kullanıcılarınız ile yapılır. Sistemimize giriş yaptığınız şifreniz veritabanımızda saklanmaz. Bu nedenle şifrenizi Finteo da bilmez.

Güvenlik 

Veri iletimi sırasında 256-Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Verileriniz günlük/haftalık ve aylık olarak yedeklenmektedir.

Hayır. Uygulama üzerinden para transferi işlemi yapılamaz.

Finteo Portal (panel.finteo.com.tr), Finteo Destek (destek@finteo.com.tr) yada şubenizden edineceğiniz banka talimat örneğini kaşe-imzalı olarak şube müşteri temsilcinize ileterek online hesap hareketi entegrasyonu talebindebulunursunuz.
Bankanız, talebinize istinaden içerisinde para transfer yetkisi olmayan kullanıcı bilgilerini tarafınıza mail yada sms yoluyla iletir. Gelen kullanıcı bilgilerini Finteo Portal’daki Tanımlar- Banka Tanımları adımlarını takip ederek kaydettiğinizde ilgili banka ve hesaplara ait entegrasyon sağlanmış olur.

Vadesiz-vadeli mevduatlar, döviz hesapları, altın ve gümüş gibi kıymetleri madenlere ait hesaplar.

Evet. Tüm POS işlemleriniz tek ekranda görüntülenir ve raporlanır.