Hakkımızda
KOBİ segmentindeki şirketlerin mali işler departmanlarındaki 20 yıllık tecrübenin ardından,
FİNTEO markası olarak muhasebe ve finans ekiplerine değer katmak üzere yola çıktık.

 

Uygulama arayüzümüzde özellikle vurguladığımız sade, pratik, profesyonel ve enerjisi yüksek anlayışımızla Finteo, şirketlerin tüm bankalardaki varlıklarını tek ekran üzerinden görüntülemesini, yönetmesini ve raporlamasını sağlayan bir Fintech şirketidir.

Geçmişte aynı sorunlara çözüm ararken ortak deneyimlere sahip olduğumuzdan, aynı dili konuştuğumuzu ve daha hızlı, güvenli ve kullanışlı çözümler üretebildiğimizi düşünüyoruz.

Finteo Açık Bankacılık Portalı, bankacılık sistemine erişimi demokratikleştiren bir dijitalleşme aracıdır. Bu araç, sadece zaman ve verimlilik kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda asıl kazanç olan değer üretme fırsatını da sağlar. Teknolojinin değişmesi ve gelişmesiyle, önceden zorunlu ve maliyetli olan iş süreçlerini teknoloji araçlarına yüklediğimizde, gerçekten insan yetenek ve kapasitesine ihtiyaç duyulan süreçleri daha etkili bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Bu da hem kendimize, hem işimize, hem de iş ortaklarımıza değer katmanın kapılarını açar.

Tüm şirketlerin, en küçükten en büyüğüne, katma değerli ürün ve hizmetler yaratarak topluma katkı sağlaması için doğru finansal okuryazarlık bilgisi ve doğru finansal izlenceye ihtiyaç vardır. Finansal doğrulama ve yorumlama becerisi, kaynakları etkili bir şekilde kullanma yeteneğini geliştirdiği için bireyler, şirketler ve toplumlar için sürdürülebilirlik açısından kritiktir. Bu sorumluluğun farkındayız ve kendi ekosistemimizde bu katkıyı sağlama çabasındayız.

Geleceğe yönelik vizyonumuzda, müşterilerimizin rekabet avantajı kazanmalarına katkı sağlayacak çözümler üretmeye devam ediyoruz. Finansal okuryazarlık bilincini artırarak, değer üretmeyi ve topluma katkı sağlamayı sürdürüyoruz.

Geleceğe umutla bakarken, müşterilerimizle birlikte büyümeyi ve onların başarı hikayelerine ortak olmayı hedefliyoruz. Gereksiz tek tuşa bile basmamanız için, güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Saygılarımızla,

FİNTEO Ekibi