Hakkımızda

KOBİ segmenti şirketlerin mali işler departmanlarında geçen 20 yıllık tecrübenin ardından,
FİNTEO markası ile finans ekiplerine değer katmak üzere yola çıkmaya karar verdik.

Uygulama arayüzümüzde de özellikle dikkat ettiğimiz gibi; çok sade, çok pratik fakat profesyonel, işlevsel ve enerjisi yüksek bir anlayışla çalışan Finteo, şirketlerin çalıştığı tüm bankalardaki varlıklarını tek ekran üzerinden görüntülemesini, yönetmesini ve raporlamasını sağlayan bir Fintech şirketidir. Zamanında aynı koltuklarda, aynı sorunlara çözüm aradığımızdan sanırım aynı dili konuşuyor ve daha hızlı, güvenli ve kullanışlı çözümler üretebiliyoruz.

Gereksiz tek tuşa bile basmamanıza çalıştığımızı bilin!

Finteo Açık Bankacılık Portalı, bankacılık sisteminde hali hazırda oluşturduğunuz finansal verilerinize erişiminizi demokratikleştiren bir dijitalleşme aracıdır. Bu araç size ilk etapta sadece zaman ve verimlilik kazandırıyor gibi görünse de, elde edeceğimiz asıl kazanç değer üretme fırsatıdır. Değişen ve gelişen teknoloji ile, eskiden hem zorunlu hem de maliyetli olan iş yapış süreçlerini teknoloji araçlarına yüklediğimizde, asıl insan yetenek ve kapasitesine ihtiyaç duyulan süreçleri gerçekleştirme şansı bulabiliyoruz. Bu da hem kendimize, hem işimize  hem de tüm birlikte büyüdüğümüz iş ortaklarımıza değer katmanın yolunu açmaktadır.

En küçüğünden en büyüğüne tüm şirketlerin katma değerli ürün ve hizmetler yaratarak yaşadığı topluma katkı sağlaması için, doğru finansal okuryazarlık bilgisi ve doğru finansal ayak izine ihtiyacımız var. Karbon ayak izine değil!

Finansalları doğru okumak ve yorumlamak, kaynakları doğru ve etkili kullanma becerisini geliştireceğinden bireylerin, şirketlerin ve dolayısıyla toplumların sürdürülebilirliği açısından önemlidir. Kendi ekosistemimizde buna katkı sağlama sorumluluğumuzun farkında ve çabasındayız.